להזמנת מצבר לפורד פוקוס בשירות מצבר עד הבית יש לחייג: 072-3315877

מצברים מומלצים לפורד פוקוס (fordfocus-batterty)

פורד פוקוס - מצבר שנפ 66 אמפר

מצבר שנפ 66 אמפר

החל מ -
600 500

מצברים לפורד פוקוס

המצבר לפורד פוקוס שלכם שבק חיים? עם תיק תק מצברים תוכלו לראות את האור בקצה המנהרה – ולבצע החלפת מצבר עד הבית. זה נכון שכרגע אתם מאוד מתוסכלים, אך בקרוב מאוד תוכלו לקבל פתרון. הצוות שלנו מתמחה בהחלפה של מצברים לפורד פוקוס בהתאם לדרישות הלקוח. אצלנו תוכלו לקבל מצברים איכותיים עם אחריות של 12-36 חודשים.

רכבי פורד פוקוס בישראל

בדומה לרכבים באותה קטגוריה, רכבי פורד פוקוס זוכים לפופולריות גבוהה מאוד. הרכב מרווח מאוד, ולכן הוא מתאים במיוחד עבור משפחות עם ילדים. הרכב עצמו הוא של חברת פורד המוכרת, כך שאין לגביו חששות. בישראל נמסרים בכל שנה מחדש מאות רכבי פורד פוקוס ישירות מהיבואן. בתיקתק מצברים ניתן לבצע החלפת מצבר לכל רכבי פורד.

כמה עולה מצבר לפורד פוקוס?

השוואת מחירים בין חברות שמוכרות מצברים לפורד פוקוס היא דבר שבשגרה. רוצים לקבל מצבר במבצע לפורד פוקוס? הגעתם למקום הנכון. אצלנו בתיק תק מצברים עושים כל מה שאפשר כדי לשלב איכות ביחד עם מחיר משתלם. המחיר למצבר של פורד פוקוס מתחיל מ-340 ₪ ומגיע עד 600 ₪ ברוב המקרים.

מצבר לפורד פוקוס עד הבית

נתקעתם עם הרכב מחוץ לבית, ואינכם יכולים להמשיך בשגרת היום שלכם? בדיוק בשביל זה הצוות של תיק תק מצברים זמין עבורכם. אנו נספק לכם שירותי החלפת מצבר לפורד פוקוס עד הבית. לא משנה אם אתם מחפשים מצבר שנפ לפורד פוקוס או כל מצבר אחר. הצוות שלנו יגיע אליכם עם המצבר שהזמנתם ועם הציוד הדרוש.

תהליך החלפת מצבר לפורד פוקוס

אנו משתדלים לעבוד בשקיפות מלאה מול הלקוח על מנת שהוא יהיה מרוצה. אנו נגיע למקום שבו נמצא הלקוח עם כל הכלים הדרושים לשם החלפת המצבר. אנו נבדוק היטב את המצבר הישן, ולאחר שנראה שהוא מקור הבעיה נצטרך לנתק אותו מהרכב. במקומו נכניס לתושבת את המצבר החדש, ונניע את הרכב כדי לוודא שהוא עומד בציפיות.

איזה מצברים מומלצים לפורד פוקוס?

על מנת למצוא מצברים מומלצים לפורד פוקוס יהיה עליכם להבין עם איזה קיבולת המצבר צריך להגיע. בדיוק מהסיבה הזאת מוטב לכם לבצע את ההחלפה עם המומחים של תיק תק מצברים. הצוות שלנו מציע ברוב המקרים למי שיש לו רכב מסוג פורד פוקוס לרכוש מצבר עם קיבולת של 66 אמפר.

החלפת מצבר לפורד פוקוס עם תיק תק מצברים

מעוניינים להחליף את המצבר הישן במצבר חדש? החלפת מצבר לפורד פוקוס זוהי המומחיות שלנו. אנו נשמח להעמיד לרשותכם את הצוות המנוסה שלנו שילווה אתכם לכל אורך הדרך עד לפתרון הבעיה. מה אתם צריכים לעשות כדי לקבל מאיתנו שירות? התקשרו בהקדם, ואנו נעמוד לרשותכם מיד: 072-331-5877

דגמים נוספים מבית פורד
חיפוש מצבר לפי יצרן של רכב