מצבר למשאית במחיר הכי זול רק בתיקתק! לפרטים התקשרו: 072-3315877
  • time חוסכים זמן יקר
  • service נהנים משירות מקצועי
  • price משלמים מחיר הוגן

מצבר למשאית

התעוררתם בבוקר וגיליתם כי המשאית שלכם לא מניעה? ככל הנראה שהסיבה לכך קשורה למצבר שהחליט לשבוק חיים. באופן טבעי משאיות דורשות כוח רב להנעה שכן מדובר על כלי רכב גדול ממדים. מצבר למשאית אמור לספק לה את ההנעה הראשונית שתאפשר לכם לנסוע בה. מעוניינים בשירותי החלפת מצברים למשאית? אנו בתיק תק מצברים כאן בשבילכם.

החלפת מצבר למשאית עד אליך

התסכול הכי גדול כאשר נתקעים עם משאית זה שקשה מאוד לגרור אותה. לא כל משאית גרירה יכולה לגרור משאית, ולכן זה ברוב המקרים לוקח הרבה מאוד זמן. אך בכל מה שקשור להחלפת מצבר למשאית אינכם צריכים להיות בלחץ. המומחים שלנו בתיק תק מצברים יגיעו למקום שבו אתם נמצאים כדי להחליף את המצבר. זה לא משנה אם נתקעתם בבית או אפילו באמצע הדרך, יש מי שיגיע עד אליכם.

כמה עולה מצבר למשאית?

באופן טבעי העלות של מצבר למשאית תהיה גבוהה יותר מהעלות של מצבר לרכב פרטי. מצבר למשאית אומנם נראה כמו מצבר רגיל, אך הקיבולת שלו גבוהה מאוד. כמה תצטרכו לשלם בשביל לרכוש מצבר למשאית? זה משתנה בין האפשרויות השונות. רוצים לרכוש מצבר למשאית במבצע? אצלנו בתיק תק מצברים תוכלו למצוא מצברים החל מ-340 ₪.

החלפת מצבר למשאית רק עם תיק תק מצברים

לא כל מצבר מתאים למשאית, כך שחובה לבחור את החברה הנכונה לביצוע המשימה. אנו בתיק תק מצברים מגיעים עם ניסיון עשיר בהחלפת מצברים לכל סוגי הרכבים. כך שאם בא לכם להחליף את המצבר הישן במשאית שלכם כל מה שאתם צריכים לעשות זה לפנות אלינו. הצוות שלנו יגיע לכל מקום שבו תהיו עם הידע הרב שאותו הוא צבר לאורך הדרך. מהיום החלפת מצברים למשאית כבר לא חייבת להיות סיפור כל כך מורכב.

איזה מצברים מתאימים למשאית?

יצא לכם לשאול את עצמכם איזה מצברים מתאימים למשאית? בדיוק בשביל זה אתם פונים למומחים של תיק תק מצברים. אנו נחסוך לכם את הצורך להתלבט בין האפשרויות השונות שנמצאות על הפרק. הצוות שלנו ידע בדיוק איזה מצבר יתאים למשאית שלכם כמו כפפה ליד. לרוב למשאיות נהוג להתאים מצברים עם קיבולת של 80 אמפר, 90 אמפר או 100 אמפר.

מהיום רוכשים מצבר מתאים למשאית רק עם תיק תק מצברים. רוצים שנגיע אליכם תוך זמן קצר? כל מה שאתם צריכים לעשות זה רק להתקשר אלינו בהקדם: 072-33-55-559

חיפוש מצברים מהיר

משאית - מצבר שנפ 220 אמפר

מצבר שנפ 220 אמפר

החל מ -
1900 1650
משאית - מצבר שנפ 165 אמפר

מצבר שנפ 165 אמפר

החל מ -
1350 1150
משאית - מצבר שנפ 140 אמפר

מצבר שנפ 140 אמפר

החל מ -
1100 985
חיפוש מצבר לפי יצרן
חיפוש מצבר לפי יצרן של רכב
חיפוש לפי סוג רכב