להצעת מחיר והזמנת מצבר מצבר 12 אמפר התקשרו: 072-3315877
  • time חוסכים זמן יקר
  • service נהנים משירות מקצועי
  • price משלמים מחיר הוגן

החלפת מצבר 12 אמפר לאופנוע עד אליך

אתם רוצים לרכוש מצבר 12 אמפר עבור הקטנוע שלכם? הגעתם למקום הנכון. עם תיק תק מצברים תוכלו לדעת כי החלפת מצבר זה לא עסק מסובך. החלפה של מצבר עם המומחים שלנו תעשה תוך הקפדה על כל הדגשים הקטנים ביותר. השאיפה שלנו תהיה לגרום לכם להיות מרוצים מהמצבר החזק שיחזיק מעמד שנים ארוכות.

מחיר של מצבר 12 אמפר?

באופן טבעי עלות מצבר 12 אמפר תהיה זולה יותר כי מדובר על מצבר עם קיבולת נמוכה. אך עדיין אל תבחרו את הצעת המחיר הכי זולה מכיוון שהעלות משפיעה על התמורה. אצלנו תוכלו למצוא מצבר 12 אמפר במבצע, אך כזה שיחזיק לכם מעמד זמן רב. כמה תצטרכו לשלם על רכישת מצברי 12 אמפר דרכנו? החל מ-340 ₪ למצבר איכותי.

החלפת מצבר 12 אמפר עד הבית רק עם תיקתק

הקטנוע שלכם מסרב להניע לכם בחניה של הבית? אינכם צריכים לגרור אותו למוסך על מנת ששם יחליפו לכם את המצבר. הפתרון הנוח והפשוט ביותר יהיה להתקשר אלינו. אחד מהשירותים השכיחים ביותר שאותם אנו מספקים הוא שירות החלפה של מצבר 12 אמפר עד הבית. אתם יכולים להישאר במקום שבו אתם נמצאים כי הצוות שלנו יגיע עד אליכם.

הסבר על מצבר 12 אמפר

את המצבר ניתן לדמות לסוללה של הרכב, כך שהחשיבות שלו גבוהה במיוחד. בין כל הרכיבים השונים ברכב, ניתן למנות אותו בתור אחד מהרכיבים החשובים ביותר. זוהי הסיבה שבגללה החלפת מצבר לרכב 12 אמפר היא בגדר חובה מבחינתכם. אינכם יכולים להמשיך להשתמש ברכב במקרה שבו המצבר שבק חיים.

החלפת מצבר 12 אמפר לאופנוע

יכול להיות מעט בלבול כאשר מדברים על החלפת מצבר 12 אמפר :)

מצברי 12 אמפר לרוב לא מיועדים לרכבים, הם מיועדים לקטנועים או לאופנועים. הסיבה לכך היא שהקיבולת הנמוכה של המצבר יכולה להניע כלי רכב קטנים. כלי רכב גדולים יותר אמורים להיות מונעים על ידי מצבר עם קיבולת גבוהה בהתאם. המומחים של תיק תק מצברים כאן על מנת לבחור את המצבר המתאים לכם.

מצבר 12 אמפר יתרונות

רוצים להשיג יתרונות רבים בעת רכישת מצבר 12 אמפר מומלץ לרכב שלכם? על מנת שתוכלו להשיג את היתרונות השונים יהיה עליכם לבצע את הרכישה דרכנו. הצוות שלנו יתאים לכם את המצבר האידיאלי שיאפשר לכם להניע את רכבכם בקלות. המצברים שלנו מיוצרים על ידי החברות המובילות, ומגיעים עם אחריות ארוכה. בסיום ההתקנה גם תקבלו אחריות מלאה על העבודה, כך שיהיה לכם שקט לזמן הקרוב. מעוניינים? צרו איתנו קשר לרכישת מצברי 12 אמפר: 072-3315877

חיפוש מצברים מהיר

מצבר 12 אמפר - מצבר שנפ 12 אמפר

מצבר שנפ 12 אמפר

החל מ -
500 450