מצבר לאופנוע במחיר הכי זול רק בתיקתק! לפרטים התקשרו: 072-3315877
  • time חוסכים זמן יקר
  • service נהנים משירות מקצועי
  • price משלמים מחיר הוגן

מצבר לאופנוע

השימוש באופנוע נועד בעיקר על מנת לעקוף את הפקקים בשעות העומס. עם זאת יהיה עליכם לקחת בחשבון כי כמו ברכבים, גם באופנוע המצבר עלול לשבוק חיים. במקרה כזה יהיה עליכם לחפש חברה שתספק לכם שירותי החלפת מצבר לאופנוע. מחפשים מצבר לאופנוע? הגעתם למקום הנכון, עם תיק תק מצברים החלפה של מצברים לאופנוע זה לא עניין מסובך.

החלפת מצבר לאופנוע עד אליך

נתקעתם עם האופנוע מחוץ לבית, במקום העבודה או אפילו באמצע נסיעה? אין סיבה שתשברו את הראש כיצד אתם גוררים את האופנוע ישירות למוסך. הצוות של תיק תק מצברים יגיע אליכם לכל מקום שבו אתם תהיו. זה מה שהופך את השירות שלנו לשירות שיקל עליכם מאוד מכל היבט אפשרי.

כמה עולה מצבר לאופנוע?

יש כאלה שיוצאים מנקודת הנחה כי מצברים לאופנוע זולים יותר ממצברים לרכב. ברוב המקרים המצברים של האופנוע יהיו זולים יותר, אך לא תמיד. מוטב לכם לרכוש מצבר איכותי לאופנוע, כזה שיספק לכם שקט למשך זמן רב. כך לא תמצאו את עצמכם חוזרים שוב לאותה נקודה שבה אתם נמצאים כרגע. מחפשים מצבר לאופנוע במבצע? אצלנו תמצאו מצברים החל מ-340 ₪.

החלפת מצבר לאופנוע רק עם תיק תק מצברים

אתם לא יכולים לקחת סיכונים כאשר אתם מחליפים מצבר לאופנוע. המצבר הוא הרכיב שמאפשר לכם להניע את האופנוע, כך שיש לו חשיבות מכרעת. אם אתם מחפשים מצבר מתאים לאופנוע כל מה שאתם צריכים לעשות זה לפנות אלינו. המומחים שלנו כאן על מנת לספק לכם תשובה לכל שאלה. אנו נדע בדיוק איזה מצבר מתאים לאופנוע שלכם, וכמובן נבצע את ההחלפה בצורה הכי מקצועית שיש. את ההחלפה אנו נבצע אצלכם בבית, מבלי שתצטרכו להגיע אלינו.

איזה מצברים מתאימים לאופנוע?

ישנה חשיבות לבצע התאמה בין סוג האופנוע לבין המצבר שאותו תרכשו. זוהי הסיבה שבגללה אתם שואלים את עצמכם איזה מצברים מתאימים לאופנוע שלכם? לשמחתכם אינכם צריכים לשבור את הראש, בשביל זה יש את המומחים של תיק תק מצברים. רוב האופנועים זקוקים למצבר עם קיבולת נמוכה, אך כיום יש גם אופנועים גדולים וחזקים. תנו למומחים של תיק תק מצברים לעשות את הבחירה החשובה בשבילכם.

חיפוש מצברים מהיר

אופנוע - מצבר שנפ 12 אמפר

מצבר שנפ 12 אמפר

החל מ -
500 450
אופנוע - מצבר שנפ 9 אמפר

מצבר שנפ 9 אמפר

החל מ -
400 340
חיפוש מצבר לפי יצרן
חיפוש מצבר לפי יצרן של רכב
חיפוש לפי סוג רכב