להצעת מחיר והזמנת מצבר מצבר 74 אמפר התקשרו: 072-3315877
  • time חוסכים זמן יקר
  • service נהנים משירות מקצועי
  • price משלמים מחיר הוגן

מצבר 74 אמפר עד הבית

הגיע הזמן לרכוש מצבר 74 אמפר לרכב שלכם? במציאות של היום יהיה לכם קשה מאוד לבחור את המצבר המתאים. מכיוון שלא מעט רכבים חדשים נכנסו לשוק, ישנם גם לא מעט מצברים עם קיבולות שונות. החלפת מצבר 74 אמפר עושים רק עם תיק תק מצברים – המומחים שלנו. מהיום החלפת מצבר לרכב זה כבר לא עניין כל כך מסובך.

מחיר של מצבר 74 אמפר?

מצבר 74 אמפר במבצע ניתן למצוא אצלנו! אנו עושים כל מה שאפשר בשביל לספק ללקוחות שלנו מחירים משתלמים על כל סוגי המצברים. ההצלחה שלנו נמדדת לפי מידת שביעות הרצון של הלקוחות שפונים אלינו. עלות מצבר 74 אמפר אצלנו מתחילה מ-340 ₪. רוצים לקבל הצעת מחיר ספציפית אליכם? פנו אלינו, ולא תצאו מאוכזבים.

החלפת מצבר 74 אמפר עד הבית רק עם תיקתק

מצאתם את עצמכם תקועים עם הרכב בחניה של הבית? מהיום ניתן להחליף מצבר 74 אמפר בכל מקום. הצוות שלנו מציע שירות החלפה של מצבר 74 אמפר עד הבית או עד מקום העבודה. כל מה שאתם צריכים לעשות זה רק להגיד לנו היכן אתם נמצאים. הצוות שלנו ידאג להגיע אליכם עם כל הציוד הדרוש שבאמצעותו מחליפים את המצבר הישן במצבר חדש.

הסבר על מצבר 74 אמפר

זוהי הפעם הראשונה שאתם שומעים על מצברי 74 אמפר? כיום ישנם מגוון רחב של מצברים בקיבולות שונות, דבר שנותן מענה לכל סוגי הרכבים. מצבר 74 אמפר הוא מצבר שנועד לספק לרכבים גדולים את הכוח הנדרש לשם ההנעה שלהם. כמו שאתם מתארים לעצמכם הנעת רכבים גדולים היא לא עניין כל כך פשוט.

לאיזה רכבים מתאים מצבר 74 אמפר?

התאמת מצברי 74 אמפר לרכב נעשית על ידי המומחים של תיק תק מצברים. אל תסמכו על האינטואיציה שלכם, השאירו את הבחירה בידיים של אנשים שמבינים עניין. לרוב מצבר לרכב 74 אמפר מיועד לרכבים גדולים מאוד ואפילו גם למשאיות. על מנת שתוכלו להבין איזה מצבר מתאים לכם, תוכלו להסתכל בקיבולת של המצבר הישן.

מצבר 74 אמפר יתרונות

הגיע הזמן שלא רק תקבלו שירות החלפת מצבר 74 אמפר, אלא גם תהנו מיתרונות. עם תיק תק מצברים תדעו כי אתם מקבלים מגוון גדול של יתרונות שונים. ראשית ההחלפה תתבצע על ידי אנשי מקצוע מנוסים, כאלה שיעניקו לכם את מבוקשכם. הרי החלפת מצבר 74 אמפר זוהי לא משימה של מה בכך. על ההחלפה עצמה ועל המצבר הישן יש לכם אחריות מלאה. רוצים לשמוע עוד? אתם רק צרכים לחייג אלינו, ומיד תקבלו מענה: 072-3315877

חיפוש מצברים מהיר

מצבר 74 אמפר - מצבר בוש 74 אמפר

מצבר בוש 74 אמפר

החל מ -
700 650
מצבר 74 אמפר - מצבר ורטה 74 אמפר

מצבר ורטה 74 אמפר

החל מ -
600 550