להצעת מחיר והזמנת מצבר מצבר 9 אמפר התקשרו: 072-3315877
  • time חוסכים זמן יקר
  • service נהנים משירות מקצועי
  • price משלמים מחיר הוגן

מצבר 9 אמפר עד הבית

יש לכם אופנוע או קטנוע? ככל הנראה בשלב כזה או אחר יהיה עליכם לחפש מצברי 9 אמפר. מצברים עם קיבולת של 9 אמפר באופן טבעי לא יתאימו לרכבים. הסיבה לכך היא שמדובר על מצבר עם קיבולת נמוכה, כזה שלא מסוגל להניע רכב. אם אתם זקוקים לשירותי החלפת מצבר 9 אמפר – חברת תיק תק מצברים היא המקום הנכון לעשות זאת.

מחיר של מצבר 9 אמפר?

אין סיבה שתשלמו ביוקר על רכישת מצבר 9 אמפר. מחפשים מצבר 9 אמפר במבצע? אצלנו תוכלו לקבל מחירים משתלמים, כאלה שלא תמצאו באף מקום אחר. אנו עושים כל מה שאפשר בשביל להוזיל את העלויות, ולהטיב עם הלקוחות שפונים אלינו. מהי עלות מצבר 9 אמפר? אצלנו המחיר מתחיל מ-350 ₪ בלבד.

החלפת מצבר 9 אמפר עד הבית רק עם תיקתק

נתקעתם עם האופנוע או הקטנוע מחוץ לבית או מחוץ לעבודה? אין סיבה שתזמינו גרר, המומחים שלנו יגיעו עד אליכם, לכל מקום שבו תהיו. הצוות שלנו יגיע אליכם עם הציוד הדרוש לשם החלפת המצבר במהירות וביעילות. כי שירות החלפה של מצבר 9 אמפר עד הבית זה שירות שכולם יכולים לקבל אותו.

הסבר על מצבר 9 אמפר

יכול להיות שלא יצא לכם לשמוע עד כה על מצברי 9 אמפר. אך בפועל כמו שכבר אמרנו מדובר על מצברים שמתאימים לכלי רכב קטנים, כל זאת בגלל הקיבולת הנמוכה שלהם. אך מבחינת הנראות של המצבר ומבחינת התרומה שלו הוא יהיה זהה לכל מצבר אחר. התרומה תהיה אותה התרומה, אפילו אם הקיבולת נמוכה בהשוואה למצברים אחרים.

לאיזה רכבים מתאים מצבר 9 אמפר?

אינכם יודעים אם אתם צריכים לרכוש מצבר לרכב 9 אמפר? בדיוק בשביל זה הצוות שלנו כאן על מנת לענות לכם על כל שאלה. אנו נתאים עבורכם את המצבר הנכון לסוג הרכב שלכם, לא משנה על איזה רכב מדובר. באופן כללי מצברי 9 אמפר רלוונטיים עבור רכבים זעירים, לרוב מדובר על אופנועים או קטנועים.

מצבר 9 אמפר יתרונות

אם הגעתם עד לכאן, סימן שאתם רוצים לרכוש מצבר 9 אמפר מומלץ. מה היתרונות שתוכלו להשיג אם תחליטו לפנות אל המומחים של תיק תק מצברים? אצלנו הלקוח תמיד נמצא בראש סדרי העדיפויות, לכן אנו נדאג להגיע אליכם. לא משנה אם נתקעתם מחוץ לבית, מחוץ לעבודה או בכל מקום אחר. אצלנו המצברים הם המצברים הכי איכותיים, כאלה שיחזיקו מעמד שנים רבות. כך יהיה לכם שקט, ולא תמצאו את עצמכם מחליפים את המצבר שוב כעבור זמן קצר. אז למה אתם מחכים? תתקשרו אלינו: 072-3315877

חיפוש מצברים מהיר

מצבר 9 אמפר - מצבר שנפ 9 אמפר

מצבר שנפ 9 אמפר

החל מ -
400 340