מצבר למצבר פריקה עמוקה במחיר הכי זול רק בתיקתק! לפרטים התקשרו: 072-3315877
  • time חוסכים זמן יקר
  • service נהנים משירות מקצועי
  • price משלמים מחיר הוגן

מצבר פריקה עמוקה

מחפשים מצברים לפריקה עמוקה? תיק תק מצברים תחסוך לכם חיפושים ארוכים. הצוות שלנו מומחה בהחלפת כל סוגי המצברים, בין היתר גם מצברים מהסוג הזה. החלפת מצברים לפריקה עמוקה שונה מהחלפת מצברים רגילים שאותם אתם מכירים. לכן חשוב שתבחרו בחברה שתעניק לכם שקט וגם ביטחון מלא כי אתם בידיים הכי מנוסות שיש. אל תהססו בהחלפת מצברי פריקה עמוקה פונים רק אלינו!

מהו מצבר פריקה עמוקה?

מאוד יכול להיות כי זוהי הפעם הראשונה שיצא לכם לשמוע על מצבר פריקה עמוקה. אך מצברים לפריקה עמוקה נפוצים מאוד, גם אם לא יצא לכם להכיר אותם. מדובר על מצברים רטובים שבנויים בצורה קצת אחרת, הם מכילים בתוכם נוזל. הימצאותו של הנוזל בתוך המצבר מאפשר תהליך אפקטיבי של פריקה וטעינה למשך זמן ארוך.

כמה עולה מצבר לפריקה עמוקה?

אינכם צריכים לשלם ביוקר כאשר זה נוגע להחלפת מצבר לפריקה עמוקה. אם אתם מחפשים מצבר לפריקה עמוקה במבצע, אצלנו תוכלו למצוא אותו. המצברים שלנו הם איכותיים מאוד, אך גם כאלה שמגיעים עם תג מחיר אטרקטיבי. כמה יעלה לכם לרכוש מצבר לפריקה עמוקה? אצלנו המחיר מתחיל מ-340 ₪ בלבד.

החלפת מצבר פריקה עמוקה רק עם תיק תק מצברים

מצברי פריקה עמוקה הם מצברים שונים מכל המצברים האחרים. זוהי הסיבה שבגללה אתם צריכים לבחון היטב על מי אתם סומכים בעת ההחלפה שלהם. מצבר מתאים לפריקה עמוקה מתקינים רק עם המומחים של תיק תק מצברים. אנו נגיע עד אליכם בשביל לבצע את ההחלפה בצורה הכי מקצועית שיש. לאחר ההחלפה תקבלו אחריות ארוכה שתספק לכם שקט לאורך תקופה ארוכה.

לאילו כלי רכב מתאימים מצברים לפריקה עמוקה?

החלפת מצברים לפריקה עמוקה לא מיועדת לכל סוגי הרכבים. רכבים רגילים, לא צריכים מצברי פריקה עמוקה, תוכלו להתקין בהם מצברים רגילים. אז אילו כלי רכב כן צריכים מצברים לפריקה עמוקה על מנת שתוכלו להניע אותם? המצברים האלה מיועדים לסירות, למנופים קטנים, למלגזות ולכיסאות גלגלים חשמליים. אינכם יודעים אם המצבר הזה מתאים לכלי הרכב שלכם? הצוות של תיק תק מצברים ישמח לספק לכם מענה מקצועי.

החלפה של מצברים לפריקה עמוקה זה לא עניין של מה בכך. אתם צריכים להחליף מצבר לפריקה עמוקה בכלי הרכב שיש ברשותכם? אל תתפשרו על פחות מהטוב ביותר, פנו למומחים של תיק תק מצברים: 072-33-55-559

חיפוש מצברים מהיר

מצבר פריקה עמוקה - מצבר שנפ 220 אמפר

מצבר שנפ 220 אמפר

החל מ -
1900 1650
חיפוש מצבר לפי יצרן
חיפוש מצבר לפי יצרן של רכב
חיפוש לפי סוג רכב