להזמנת מצבר מצברי טיטניום מקורי עד הבית התקשרו: 072-3315877
  • time חוסכים זמן יקר
  • service נהנים משירות מקצועי
  • price משלמים מחיר הוגן

מצבר טיטניום

הגעתם למסקנה כי מוטב לכם לרכוש מצבר טיטניום לרכב שלכם? מדובר על צעד אידיאלי שיביא איתו יתרונות רבים. חברת טיטניום היא אחת מהחברות המובילות בעולם ליצור מצברים. אנו בתיק תק מצברים נעמיד לרשותכם מבחר עשיר של מצברי טיטניום לרכישה מיידית. לאחר הרכישה אנו נדאג להגיע עד אליכם לבצע את ההתקנה עצמה.

מצברי טיטניום במבצע רק עם תיקתק

רוצים לדעת שאינכם משלמים ביוקר על המצבר החדש? מצברי טיטניום לא חייבים לעלות לכם ביוקר. אומנם מדובר על מצברים איכותיים מאוד, אך גם תג המחיר חייב להיות נוח. אצלנו בתיק תק מצברים תוכלו למצוא מצבר טיטניום במבצע החל מ-340 ₪ בלבד.

מצבר טיטניום עד הבית

הרכב מסרב להניע לכם בחניה של הבית? אינכם צריכים לגרור אותו למוסך. כל מה שאתם צריכים לעשות זה לקרוא למומחים של תיק תק מצברים. אנו נגיע עד אליכם עם מצבר טיטניום שמתאים לרכב שלכם כמו כפפה ליד. לאחר בדיקת המצבר הישן, נבצע התקנה מקצועית של המצבר החדש. ההתקנה יכולה להתבצע גם במקום העבודה או בכל מקום אחר.

מצבר טיטניום יתרונות

למרות שחברת טיטניום פחות מוכרת, מדובר על אחת מהחברות המובילות בעולם. היא מציעה מגוון רחב של מצברים שאותם היא משווקת לרוב המדינות בעולם. מעבר לכך המצברים של חברות טיטניום מגיעים עם 36 חודשי אחריות מלאים בשונה מכל החברות האחרות. בנוסף לכל זה הנראות של המצבר היא שונה ומיוחדת דבר שמוסיף ליוקרה של הרכב.

למה מתאים מצבר טיטניום?

זה לא משנה איזה רכב יש לכם, תוכלו למצוא מצבר טיטניום שיהיה מתאים. החוכמה תהיה להתאים בין הקיבולת של המצבר לבין הצורך של הרכב הספציפי שלכם. מצברי טיטניום מגיעים במגוון רחב של קיבולות החל ממצברים לאופנועים ורכבים פרטיים כמו פיאט דוקאטו ועד למצברים עבור משאיות ורכבים מסחריים . תנו למומחים של תיק תק מצברים לעשות את הבחירה עבורכם.

מצבר טיטניום מומלץ

כל רכב הוא עולם שלם בפני עצמו, לכן חובה להתאים עבורו את המצבר המתאים. אתם מהצד שלכם תרצו לדעת כי המצבר שהותקן לכם ברכב הוא המצבר הנכון. קודם כל תהיה לכם אפשרות לבחון את המצבר הקודם, לוודא מה היא הקיבולת שלו. אם אינכם רוצים לשבור את הראש המומחים של תיק תק מצברים ידעו איזה מצבר טיטניום יתאים לרכב שלכם.

החלפת מצבר טיטניום עם תיק תק מצברים

מעוניינים לרכוש מצבר טיטניום לרכב שלכם? הצוות של תיק תק מצברים כאן בשביל להעניק לכם שירות. אנו נגיע אליכם במהירות על מנת להחליף את המצבר הישן במצבר חדש. ההתקנה עצמה תתבצע בצורה מקצועית בדיוק על פי כל הכללים השונים. בסיום העבודה גם תקבלו אחריות על המצבר החדש. התקשרו אלינו: 072-3315877

מצברים מומלצים עבורך

מצברי טיטניום - מצבר טיטניום 100 אמפר

מצבר טיטניום 100 אמפר

החל מ -
750 700
מצברי טיטניום - מצבר טיטניום 95 אמפר

מצבר טיטניום 95 אמפר

החל מ -
750 700
מצברי טיטניום - מצבר טיטניום 72 אמפר

מצבר טיטניום 72 אמפר

החל מ -
600 550
מצברי טיטניום - מצבר טיטניום 60 אמפר

מצבר טיטניום 60 אמפר

החל מ -
540 480
מצברי טיטניום - מצבר טיטניום 50 אמפר

מצבר טיטניום 50 אמפר

החל מ -
540 480
מצברי טיטניום - מצבר טיטניום 45 אמפר

מצבר טיטניום 45 אמפר

החל מ -
539 500