להזמנת מצבר להונדה סיוויק בשירות מצבר עד הבית יש לחייג: 072-3315877

מצברים מומלצים להונדה סיוויק (hondacivic)

הונדה סיוויק - מצבר וולטה 46 אמפר

מצבר וולטה 46 אמפר

החל מ -
600 480
הונדה סיוויק - מצבר ורטה 46 אמפר

מצבר ורטה 46 אמפר

החל מ -
650 480
הונדה סיוויק - מצבר שנפ 46 אמפר

מצבר שנפ 46 אמפר

החל מ -
600 480

מצברים להונדה סיוויק

.
מצברים להונדה סיוויק קיימים בשפע, החוכמה מבחינתכם תהיה למצוא את המצבר האידיאלי. בחירת מצברים לרכבים שונים היא לא עניין של מה בכך, ולא כולם יכולים לבצע אותה. אצלנו בתיק תק מצברים תוכלו לדעת כי אתם בידיים הכי מקצועיות שיש. הצוות שלנו ישמח להעניק לכם שירותי החלפת מצבר להונדה סיוויק שלכם.

רכבי הונדה סיוויק בישראל

הונדה סיוויק הינו רכב יוקרתי ומוכר אשר מיוצר על ידי חברת הונדה היפנית. הדגם עצמו הוא דגם משפחתי נוח ובטיחותי מאוד, כזה שמשפחות ישראליות רבות מעדיפות לבחור בו. בישראל נמכרים מאות רכבי הונדה סיוויק מידיי שנה עבור משפחות גדולות וקטנות כאחד.

כמה עולה מצבר להונדה סיוויק?

שאלתם את עצמכם כמה תצטרכו לשלם על מצברים להונדה סיוויק? התשובה היא שזה מאוד תלוי במצבר שאותו תבחרו. מצבר שנפ להונדה סיוויק מגיע עם תג מחיר בהשוואה למצבר של חברה אחרת עבור אותו הרכב בדיוק. אצלנו בתיק תק מצברים תוכלו למצוא מצברים איכותיים החל מ-340 ₪ בלבד.

מצבר להונדה סיוויק עד הבית

שוב הרכב מסרב להניע בדיוק ברגע שבו אתם רוצים לצאת מהבית? המומחים של תיק תק מצברים יעניקו לכם שירותי החלפת מצבר להונדה סיוויק עד הבית. לא תצטרכו להזמין גרר שייקח את הרכב למוסך, שם ככל הנראה תעבירו יום שלם. אצלנו בתוך 30 דק' כבר תקבלו פתרון שיאפשר לכם להמשיך בשגרה הרגילה.

תהליך החלפת מצבר להונדה סיוויק

מהי השיטה שבאמצעותה אנו מחליפים מצבר להונדה סיוויק? ראשית אנו נציע לכם מצבר במבצע להונדה סיוויק בהתאם לתקציב שעומד לרשותכם. לאחר מכן נגיע אליכם לכל מקום שבו תהיו בשביל לבצע את ההחלפה. נוציא בזהירות את המצבר הישן, ונתקין במקומו את המצבר החדש שבחרתם. כמובן שנוודא היטב את תקינות המצבר לפני שאנו עוזבים את המקום.

איזה מצברים מומלצים להונדה סיוויק?

הלכתם לאיבוד בין היצע המצברים השונים שעומדים לרשותכם? כאשר מדברים על מצברים מומלצים להונדה סיוויק צריך לדעת לבצע את ההתאמות הדרושות. הצוות של תיק תק מצברים כאן בשביל לעשות את הבחירות עבורכם. אנו מציעים ברוב המקרים למי שיש לו רכב מסוג הונדה סיוויק לרכוש מצבר 46 אמפר.

החלפת מצבר להונדה סיוויק עם תיק תק מצברים

הגיע הזמן להחליף את המצבר של ההונדה סיוויק שלכם? כל מה שאתם צריכים לעשות זה לדבר איתנו. הצוות שלנו כבר מוכן להעניק לכם שירות מקצועי בכל מקום שבו תהיו. עבורנו החלפת מצברים להונדה סיוויק זה דבר שבשגרה. אנו מזמינים אתכם להתקשר בשביל לקבל הצעת מחיר אישית עבורכם: 072-331-5877

דגמים נוספים מבית הונדה
חיפוש מצבר לפי יצרן של רכב