להזמנת מצבר להונדה ג'אז בשירות מצבר עד הבית יש לחייג: 072-3315877

מצברים מומלצים להונדה ג'אז (hondajazz)

הונדה ג'אז - מצבר בוש 40 אמפר

מצבר בוש 40 אמפר

החל מ -
750 650
הונדה ג'אז - מצבר וולטה 40 אמפר

מצבר וולטה 40 אמפר

החל מ -
580 500
הונדה ג'אז - מצבר ורטה 40 אמפר

מצבר ורטה 40 אמפר

החל מ -
600 500
הונדה ג'אז - מצבר שנפ 140 אמפר

מצבר שנפ 140 אמפר

החל מ -
1100 985
הונדה ג'אז - מצבר שנפ 40 אמפר

מצבר שנפ 40 אמפר

החל מ -
600 500

מצבר להונדה ג'אז

הרכב מסרב להניע, ואתם מחפשים אחר מצבר להונדה ג'אז? בדיוק בשביל זה הצוות של תיק תק מצברים עובד מסביב לשעון. המומחים שלנו יספקו לכם פתרון יעיל ומהיר, החלפה של המצבר הישן במצבר חדש. אנחנו נגיע אליכם לכל מקום שבו תהיו על מנת לבצע את ההחלפה ללא כל מאמץ מהצד שלכם.

רכבי הונדה ג'אז בישראל

הרכב מיוצר עוד משנת 2001, ושומר על פופולריות גדולה בציבור הישראלי. הונדה ג'אז הוא רכב ספורט מיני שמביא איתו פיצ'רים מיוחדים שתוכלו למצוא רק בו. הרכב שאתם רואים היום באולמות התצוגה הוא הדור השלישי של הרכב הזה.
כמה עולה מצבר להונדה ג'אז?
כמה יעלה לכם לשלם על החלפת מצבר להונדה ג'אז? זה מאוד תלוי מהיכן תבצעו את הרכישה. אצלנו תוכלו למצוא מצבר במבצע להונדה ג'אז במחיר שלא יצא לכם לראות כמותו. אצלנו המחיר מתחיל מ-340 ₪, המחיר יקבע בהתאם לסוג המצבר שאותו תרצו לרכוש. אנו מתחייבים לספק לכם מחיר אטרקטיבי ושירות שלא יצא לכם לראות כמותו.

מצבר להונדה ג'אז עד הבית

אינכם צריכים לגרור את הרכב ישירות למוסך על מנת לבצע החלפת מצבר. מצברים להונדה ג'אז ניתן להחליף אצלכם בבית או בכל מקום אחר שבו תהיו. המומחים של תיק תק מצברים יגיעו אליכם לכל נקודה שבה תהיו על מנת להחליף את המצבר. הצוות שלנו יגיע אליכם עם כל הציוד הדרוש לשם ביצוע ההחלפה באופן מקצועי.

תהליך החלפת מצבר להונדה ג'אז

ֿ
כיצד הצוות שלנו מבצע החלפה של מצבר להונדה ג'אז? לפני הכל אנו בודקים את המצבר הישן, כך נוכל לדעת כי הוא הסיבה לבעיה. לאחר מכן מוציאים את המצבר הישן בזהירות, ומחליפים אותו במצבר חדש. לאחר שמתקינים את המצבר החדש מוודאים כי הוא מניע את הרכב בקלות, לשביעות רצון הלקוח.

איזה מצברים מומלצים להונדה ג'אז?

בין אם אתם מחפשים מצבר שנפ להונדה ג'אז או כל מצבר אחר תצטרכו לבצע התאמה. לא כל מצבר יהיה כזה שיצליח להניע את ההונדה ג'אז שלכם. החדשות הטובות מבחינתכם הן שמצבר עם קיבולת של 40 אמפר יכול לעשות את העבודה. מדובר על רכב מיני, וכתוצאה מכך המצבר לא חייב להיות עם קיבולת גבוהה.מה אתם עושים כאשר המצבר של ההונדה ג'אז שלכם לא מניע את הרכב? מחייגים מיד לתיק תק מצברים. אצלנו תוכלו למצוא מצברים מומלצים להונדה ג'אז, לצד מצברים מומלצים לרכבים אחרים. כל הפתרונות שקשורות למצבר של הרכב שלכם נמצאים אצלנו, כך שאין לכם מה לדאוג. אנו מזמינים אתכם לחייג אלינו עוד היום לקבל תשובות לכל השאלות: 072-331-5877

דגמים נוספים מבית הונדה
חיפוש מצבר לפי יצרן של רכב