להזמנת מצבר לקיה פיקנטו בשירות מצבר עד הבית יש לחייג: 072-3315877

מצברים מומלצים לקיה פיקנטו (kiapicanto)

קיה פיקנטו - מצבר בוש 40 אמפר

מצבר בוש 40 אמפר

החל מ -
750 650
קיה פיקנטו - מצבר וולטה 40 אמפר

מצבר וולטה 40 אמפר

החל מ -
580 500
קיה פיקנטו - מצבר ורטה 40 אמפר

מצבר ורטה 40 אמפר

החל מ -
600 500
קיה פיקנטו - מצבר שנפ 140 אמפר

מצבר שנפ 140 אמפר

החל מ -
1100 985
קיה פיקנטו - מצבר שנפ 40 אמפר

מצבר שנפ 40 אמפר

החל מ -
600 500

מצבר לקיה פיקנטו
הפיקנטו שלך מסרבת להניע? זה לא אומר שכל שגרת היום שלך אמורה להשתבש. המומחים של תיק תק מצברים ישמחו להגיע לכל מקום שבו תהיה. למרות היותו רכב קטן, ישנה חשיבות לבצע החלפה מקצועית. בתוך שעה כבר נהיה אצלך, ונדאג כי כעבור דקות בודדות כבר תוכל להניע את הרכב. החלפת מצברים לקיה פיקנטו עושים בבטחה עם תיק תק מצברים!
רכבי קיה פיקנטו בישראל
רכבי המיני הפכו להיות נפוצים מאוד בישראל, בעיקר עבור צעירים וצעירים. קיה פיקנטו מבין רכבי המיני הוא ללא ספק הרכב הנמכר ביותר. מעצם היותו רכב עם תג מחיר נוח ואמינות גבוהה הוא נמכר בכמויות גדולות. בישראל מסופקים מדי שנה אלפי רכבי קיה פיקנטו בלבד.
כמה עולה מצבר לרכב קיה פיקנטו?
זה ששילמתם מחיר נוח על הרכב, זה לא אומר שאתם צריכים להתפשר על המצבר. תוכלו כמובן לחפש מצבר במבצע לקיה פיקנטו, אך מבלי להתפשר על איכות. המחיר למצברים המיועדים לקיה פיקנטו אמור לנוע בין 380 ₪ עד 600 ₪ כולל התקנה.
מצבר לקיה פיקנטו עד הבית
אין לכם איך להניע את הרכב? ישנה אפשרות לבצע את ההחלפה מתחת לבית שלכם. אנו מבינים כי זה אולי נשמע לכם מוזר, אך האפשרות הזאת מציאותית למדיי. החלפת מצבר לקיה פיקנטו אצלכם בבית אפשרית עם הצוות של תיק תק מצברים. הצוות יגיע אליכם לבית עם המצבר המתאים וכל הציוד הדרוש לצורך ההחלפה.
תהליך החלפת מצבר לקיה פיקנטו
ההחלפה של המצבר אומנם מתבצעת על ידי מקצוענים, אך מוטב כי תכירו את ההליך. התהליך יהיה זהה בין אם תרכשו מצבר שנפ לקיה פיקנטו או כל מצבר אחר. ראשית בודקים את המצבר הקיים, אם הוא מקור הבעיה גם דואגים להוציא אותו. לאחר מכן מתקינים במקומו את המצבר החדש, ובוחנים את תקינותו.
איזה מצברים מומלצים לקיה פיקנטו?
מכיוון שמדובר על רכב קטן, מצבר לקיה פיקנטו יכול להגיע עם קיבולת נמוכה. מצברי 40 אמפר יכולים לעשות עבודה מעולה לרכב הזה. כמובן שאם יהיה צורך לבצע התאמות שונות, הצוות של תיק תק מצברים ידע לעשות זאת. אחרי שיותאם לכם המצבר האידיאלי, תקבלו גם אחריות עליו למשך זמן רב.
החלפת מצבר לקיה פיקנטו עם תיק תק מצברים
שוב המצבר מסרב להניע? מהיום מצברים מומלצים לקיה פיקנטו רוכשים עם תיק תק מצברים. החברה היחידה שתספק לכם את כל מבוקשכם תחת קורת גג אחת. הצוות שלנו יתאים עבורכם את המצבר האידיאלי, בהתאם לתקציב שעומד לרשותכם. איך תוכלו להזמין אותנו אליכם? רק תתקשרו: 072-33-55-559

דגמים נוספים מבית קיה
חיפוש מצבר לפי יצרן של רכב