להזמנת מצבר לקיה ספורטאז' בשירות מצבר עד הבית יש לחייג: 072-3315877

מצברים מומלצים לקיה ספורטאז' (kiasportage)

קיה ספורטאז' - מצבר מוטלו 62 אמפר

מצבר מוטלו 62 אמפר

החל מ -
750 600
קיה ספורטאז' - מצבר שנפ 62 אמפר

מצבר שנפ 62 אמפר

החל מ -
540 480
קיה ספורטאז' - מצבר שנפ 66 אמפר

מצבר שנפ 66 אמפר

החל מ -
600 500

מצברים לקיה ספורטאז'

מחפשים מצברים לקיה ספורטאז'? רוצים לקבל מצבר חדש מבלי להתאמץ בכלל? המומחים של תיק תק מצברים ישמחו להעניק לכם שירות. אנו מומחים בהחלפת מצברים לכל סוגי הרכבים, בין היתר גם עבור קיה ספורטאז'. הצוות שלנו יגיע אליכם, יבחן את המצב, ויבצע את ההחלפה בצורה מקצועית. יש לכם על מי לסמוך כאשר המצבר של הרכב מסרב להניע!

רכבי קיה ספורטאז' בישראל

אפשר להגיד בצורה חד משמעית כי רכבי קיה ספורטאז' אהובים מאוד על הישראלים. מדובר על ג'יפ מפואר מאוד, כזה שמעניק חווית נסיעה מהנה במיוחד. עצם היותו רכב מפנק וגדול עם תג מחיר נוח, זה מה שגורם לישראלים לרכוש אותו. ניתן לראות כי בכל שנה נרכשים אלפי רכבי קיה ספורטאז' ישירות מהיבואן.

כמה עולה מצבר לרכב קיה ספורטאז'?

כאשר אתם מחפשים מצבר לקיה ספורטאז', מוטב כי לא תתייחסו רק לעלות. שווה לכם להשקיע עוד קצת כסף על מצבר איכותי שיחזיק מעמד 2-3 שנים. אצלנו בתיק תק מצברים תוכלו למצוא מצבר במבצע לקיה ספורטאז' באיכות גבוהה. המחיר שלנו מתחיל מ-340 ₪ ויכול להגיע עד 600 ₪.

מצבר לקיה ספורטאז' עד הבית

תקועים עם הרכב מחוץ לבית, ולא יכולים להמשיך בשגרת היום? החלפת מצבר לקיה ספורטאז' עד הבית עם הצוות של תיק תק מצברים. הצוות שלנו ידאג להגיע אליכם לבית על מנת לבצע את ההחלפה של המצבר הישן במצבר חדש. אינכם צריכים לעשות דבר, רק להמתין שהמומחים שלנו יסיימו את מלאכתם.

תהליך החלפת מצבר לקיה ספורטאז'

כיצד הצוות שלנו מבצע החלפת מצבר לקיה ספורטאז'? ראשית אנו בודקים את הסיבה לכך שהמצבר הקיים לא מניע. לאחר מכן מוציאים את המצבר הישן, ובמקומו מכניסים מצבר חדש בהתאם לרכב שלכם. לאחר שסיימנו להתקין את המצבר החדש, אנו נבדוק את תקינותו לשביעות רצון הלקוח.

איזה מצברים מומלצים לקיה ספורטאז'?

חפשים מצבר שנפ לקיה ספורטאז'? ראשית יהיה עליכם להבין איזה קיבולת אתם צריכים לחפש. תזכרו כי ככל שהרכב יהיה גדול יותר, כך תצטרכו לרכוש מצבר עם קיבולת גבוהה יותר. עבור רכבי קיה ספורטאז' ההמלצה היא לחפש מצבר עם קיבולת שנעה בין 62 אמפר עד 66 אמפר.

החלפת מצבר לקיה ספורטאז' עם תיק תק מצברים

מצברים מומלצים לקיה ספורטאז' מוצאים רק בתיק תק מצברים. לרשות לקוחותינו עומדים מגוון רחב של מצברים של היצרניות המוכרות ביותר בעולם. המומחים שלנו ידעו מה צריך לעשות כדי לבצע את ההחלפה על המקום מבלי לבזבז את הזמן שלכם. בתוך כמה זמן אנו נהיה אצלכם? בתוך כשעה לכל היותר. אל תחכו יותר מידיי, התקשרו כבר עכשיו: 072-331-5877

דגמים נוספים מבית קיה
חיפוש מצבר לפי יצרן של רכב