להזמנת מצבר למיצובישי אאוטלנדר בשירות מצבר עד הבית יש לחייג: 072-3315877

מצברים מומלצים למיצובישי אאוטלנדר (mitsubishi-outlander)

מיצובישי אאוטלנדר - מצבר טיטניום 60 אמפר

מצבר טיטניום 60 אמפר

החל מ -
540 480
מיצובישי אאוטלנדר - מצבר בוש 60 אמפר

מצבר בוש 60 אמפר

החל מ -
750 650
מיצובישי אאוטלנדר - מצבר וולטה 60 אמפר

מצבר וולטה 60 אמפר

החל מ -
600 480
מיצובישי אאוטלנדר - מצבר ורטה 60 אמפר

מצבר ורטה 60 אמפר

החל מ -
600 480
מיצובישי אאוטלנדר - מצבר שנפ 60 אמפר

מצבר שנפ 60 אמפר

החל מ -
509 480

מצבר למיצובישי אאוטלנדר

מעוניינים לקבל שירות החלפת מצבר למיצובישי אאוטלנדר? הגעתם לכתובת הנכונה. חברת תיק תק מצברים היא החברה המובילה בישראל בתחום הזה. אצלנו תוכלו למצוא מצברים לכל סוגי רכבי מיצובישי, בין היתר גם מצברים למיצובישי אאוטלנדר. אחרי שיחת הטלפון הראשונית, הצוות המנוסה שלנו כבר יהיה בדרך אליכם.

רכבי מיצובישי אאוטלנדר בישראל

רכבי מיצובישי ידועים באיכות הגבוהה שלהם בהשוואה לרכבים האחרים. רכבי מיצובישי אאוטלנדר משלבים את העוצמה של מיצובישי עם האיכות הגבוהה ביותר. מה שהופך את הרכבים האלה להיות רכבי פנאי מפנקים ואמינים במיוחד. בישראל נמכרים מאות רכבי מיצובישי אאוטלנדר ישירות מאולמות התצוגה.

כמה עולה מצבר לרכב מיצובישי אאוטלנדר?

מי קבע שאתם צריכים לשלם ביוקר על החלפת מצבר למיצובישי אאוטלנדר? מבצר למיצובישי אאוטלנדר אפשר להשיג במחיר משתלם במיוחד. מה אתם צריכים לעשות בשביל לרכוש מצבר למיצובישי אאוטלנדר במבצע? רק לפנות לתיק תק מצברים. אצלנו המחיר מתחיל החל מ-340 ₪ בסך הכל.

מצבר למיצובישי אאוטלנדר עד הבית

מי אמר שאתם לא יכולים לקבל שירותי החלפת מצבר VIP? אצל תיק תק מצברים כל לקוח הוא לקוח VIP. מה זה אומר? במילים פשוטות תוכלו לקבל שירותי החלפת מצבר למיצובישי אאוטלנדר שלכם עד הבית. כל זה קורה מבלי שתצטרכו להתאמץ יותר מידיי או שתשברו את הראש.

תהליך החלפת מצבר למיצובישי אאוטלנדר

אינכם צריכים להחליף את המצבר של המיצובישי אאוטלנדר באופן עצמאי. תהליך החלפת מצבר נשמע פשוט, אך חובה לעשות אותו בצורה הנכונה. התהליך כולל בתוכו את הוצאת המצבר הישן, והתקנת המצבר החדש. בסיום העבודה בודקים את המצבר החדש ומוודאים כי הוא מספיק חזק בשביל להניע את הרכב ללא בעיות.

איזה מצברים מומלצים למיצובישי אאוטלנדר?

הלכתם לאיבוד בין כל סוגי המצברים שנמצאים על הפרק? אנו בהחלט יכולים להבין את תחושת התסכול שלכם. אך זה לא אומר שאתם צריכים לבחור מצבר שלא יעשה את העבודה. איזה מצברים מומלצים למיצובישי אאוטלנדר? המומחים של תיק תק מצברים ממליצים להתקין במיצובישי אאוטלנדר מצברי 60 אמפר.

החלפת מצבר למיצובישי אאוטלנדר עם תיק תק מצברים

מחפשים מצבר שנפ למיצובישי אאוטלנדר או כל מצבר אחר? בדיוק בשביל זה הצוות של תיק תק מצברים זמין לשירותכם. המטרה שלנו היא להעניק לכל לקוח את השירות הכי טוב שיש. גם לכם מגיע לדעת כי אתם נמצאים בידיים הכי מקצועיות שיש. מה תוכלו להרוויח אם תפנו אלינו? שירות מנוסה, מחיר הוגנים ואחריות מקיפה על המצבר החדש. אז מה מונע מכם לקבל את כל הטוב הזה? רק תתקשרו אלינו, ואנו נגיע עד אליכם: 072-3315877

דגמים נוספים מבית מיצובישי
חיפוש מצבר לפי יצרן של רכב