להזמנת מצבר לניסאן מיקרה בשירות מצבר עד הבית יש לחייג: 072-3315877

מצברים מומלצים לניסאן מיקרה (nissan-micra)

ניסאן מיקרה - מצבר מוטלו 43 אמפר

מצבר מוטלו 43 אמפר

החל מ -
650 600
ניסאן מיקרה - מצבר מוטלו 50 אמפר

מצבר מוטלו 50 אמפר

החל מ -
650 600
ניסאן מיקרה - מצבר טיטניום 50 אמפר

מצבר טיטניום 50 אמפר

החל מ -
540 480
ניסאן מיקרה - מצבר בוש 50 אמפר

מצבר בוש 50 אמפר

החל מ -
750 650
ניסאן מיקרה - מצבר וולטה 50 אמפר

מצבר וולטה 50 אמפר

החל מ -
600 480
ניסאן מיקרה - מצבר ורטה 50 אמפר

מצבר ורטה 50 אמפר

החל מ -
600 480
ניסאן מיקרה - מצבר שנפ 50 אמפר

מצבר שנפ 50 אמפר

החל מ -
550 480

מצבר לניסאן מיקרה

יש לכם רכב מסוג ניסאן מיקרה, ואינכם מצליחים להניע אותו? ברוב המקרים הבעיה קשורה למצבר של הרכב. למזלכם החלפת מצבר לניסאן מיקרה או לכל רכב אחר היא לא עניין מסובך. כל מה שאתם צריכים לעשות זה להזמין את הצוות של תיק תק מצברים אליכם. חברת תיק תק מצברים מספקת שירותי החלפת מצבר לניסאן מיקרה ולכל סוגי הרכבים האחרים.

רכבי ניסאן מיקרה בישראל

רכבי המיני כבשו את השוק בישראל בעיקר בגלל תג המחיר הנוח שלהם. בשונה מרכבים משפחתיים שתג המחיר שלהם גבוה, כאן ישנה תמורה אידיאלית לכסף. ניסאן מיקרה זה אחד מסוגי הרכב הכי נמכרים בקטגוריית המיני, מאות יחידות נמכרות בכל שנה עבור נהגים צעירים בעיקר.

כמה עולה מצבר לרכב ניסאן מיקרה?

מחפשים לרכוב מצבר לניסאן מיקרה במבצע? אתם יכולים לעצור את החיפושים. אצלנו בתיק תק מצברים לא רק שתהנו משירות איכותי אלא גם ממחירים ללא פשרות. הצוות שלנו עושה כל מה שאפשר בשביל להעניק לכם מחיר נוח שלא יעשה לכם חור בכיס. מצברים לניסאן מיקרה ניתן לרכוש דרכנו החל מ-340 ₪.

מצבר לניסאן מיקרה עד הבית

נתקעתם עם הרכב בבית או בעבודה? אינכם צריכים לזוז סנטימטר, המומחים של תיק תק מצברים יגיעו אליכם. מעולם לא היה קל יותר לקבל שירותי החלפת מצבר לניסאן מיקרה. תיק תק מצברים תעמיד לרשותכם ניידת שבה ניתן יהיה למצוא את כל הציוד הדרוש לשם החלפת המצבר הישן במצבר חדש.

תהליך החלפת מצבר לניסאן מיקרה

אפילו שאינכם מבצעים את ההחלפה בעצמכם מוטב כי תכירו את הפעולות השוטפות. לפני ההחלפה בודקים את המצבר הקיים ברכב כדי לאשר כי זוהי הבעיה. לאחר מכן מוציאים את המצבר הישן, ומתקינים את המצבר החדש בדיוק באותו המקום. הצוות שלנו גם מראה לכל לקוח כי המצבר החדש עושה את העבודה בדיוק כפי שנדרש.

איזה מצברים מומלצים לניסאן מיקרה?

רכבי מיני יכולים להסתפק במצברים עם קיבולת נמוכה יחסית. אך עדיין ישנו צורך להכיר את המצברים השונים שמוגדרים בתור מצברים מומלצים לניסאן מיקרה. הרי לא תרצו לבחור מצבר שלא יעשה את העבודה שאותה הוא נדרש לעשות. אנו ממליצים לכם לחפש אחר מצבר 50 אמפר עבור ניסאן מיקרה.

החלפת מצבר לניסאן מיקרה עם תיק תק מצברים

התקנת מצבר שנפ לניסאן מיקרה עושים רק עם תיק תק מצברים. אצלנו תוכלו למצוא את הצוות הכי מנוסה ואת המחירים הכי משתלמים. אין סיבה שתתפשרו על פחות מהטוב ביותר כאשר זה נוגע להחלפת המצבר ברכב שלכם. אחרי שנסיים את העבודה תוכלו להנות משנים של שקט בכל מה שקשור למצבר של הרכב. אתם עוד פה? זה הזמן להתקשר אלינו: 072-3315877

דגמים נוספים מבית ניסאן
חיפוש מצבר לפי יצרן של רכב