להזמנת מצבר לניסאן קשקאי בשירות מצבר עד הבית יש לחייג: 072-3315877

מצברים מומלצים לניסאן קשקאי (nissan-qashqai)

ניסאן קשקאי - מצבר טיטניום 60 אמפר

מצבר טיטניום 60 אמפר

החל מ -
540 480
ניסאן קשקאי - מצבר בוש 60 אמפר

מצבר בוש 60 אמפר

החל מ -
750 650
ניסאן קשקאי - מצבר וולטה 60 אמפר

מצבר וולטה 60 אמפר

החל מ -
600 480
ניסאן קשקאי - מצבר ורטה 60 אמפר

מצבר ורטה 60 אמפר

החל מ -
600 480
ניסאן קשקאי - מצבר שנפ 60 אמפר

מצבר שנפ 60 אמפר

החל מ -
509 480

מצבר לניסאן קשקאי

החלפת מצבר בניסאן קשקאי כמו ברכבים אחרים תתבצע כל 2-3 שנים. מצאתם את עצמכם תקועים עם רכב שלא מניע? ככל הנראה הסיבה לכך קשורה למצבר של הרכב. אם אתם מחפשים מצבר לניסאן קשקאי, הגעתם לכתובת הנכונה. אצלנו תוכלו לקבל שירותי החלפת מצבר לניסאן קשקאי מתחילת התהליך ועד סופו.

רכבי ניסאן קשקאי בישראל

מה הופך את רכבי ניסאן קשקאי להיות כל כך נמכרים בישראל? זה השילוב של הבטיחות, האמינות ועלויות האחזקה הנמוכות באופן יחסי. הישראלים מבינים כי הרכב הזה נותן להם הרבה יותר בהשוואה לרכבים אחרים שדומים לו. בישראל נמכרים מאות רכבי ניסאן קשקאי חדשים ישירות ללקוחות שונים.

כמה עולה מצבר לרכב ניסאן קשקאי?

העלות של מצברים לניסאן קשקאי משתנה בהתאם לדרישות השונות של הלקוח. כל לקוח קובע את הדרישות החשובות לו, ולאחר מכן יהיה אפשר להתאים את המצבר האידיאלי. אצלנו בתיק תק מצברים תוכלו למצוא מצבר במבצע לניסאן קשקאי במחיר שלא הכרתם. המחירים שלנו מתחילים מ-340 ₪ ויכולים להגיע עד 600 ₪.

מצבר לניסאן קשקאי עד הבית

מי אמר שאתם צריכים לצאת מהבית על מנת להחליף מצבר לניסאן קשקאי? מהיום הצוות של תיק תק מצברים מגיע לכל מקום שבו אתם תהיו. הצוות ידאג להגיע עם הציוד הדרוש על מנת להחליף את המצבר השחוק במצבר חדש. החלפת מצבר לניסאן קשקאי לא תדרוש מכם להגיע למוסך בשביל לבצע אותה.

תהליך החלפת מצבר לניסאן קשקאי

לשמחתכם אינכם צריכים לבצע את החלפת המצבר בעצמכם. הצוות שלנו מומחה בהחלפת מצברים לכל סוגי הרכבים, בניהם גם החלפת מצברים לניסאן קשקאי. אנו ננתק בצורה מקצועית וזהירה את המצבר הישן מהמקום שלו. לאחר מכן נבצע התקנה מקצועית של המצבר החדש באותו המקום. בסיום העבודה נוודא כי המצבר החדש מניע את הרכב ללא כל בעיה.

איזה מצברים מומלצים לניסאן קשקאי?

קיימים מספר מצברים מומלצים לניסאן קשקאי נכון להיום. מהסיבה הזאת מוטב כי את האחריות על החלפת המצבר תפקידו בידיים של חברה מקצועית. ישנה אפשרות להתקין מצברים עם קיבולת של 60 אמפר עד 62 אמפר. השאירו לנו את האחריות לבחור עבורכם את המצבר המתאים.

החלפת מצבר לניסאן קשקאי עם תיק תק מצברים

המצבר הישן התחיל לעשות בעיות? אינכם מסוגלים להניע את הרכב? הכירו את תיק תק מצברים, החברה המנוסה ביותר להחלפת מצברים. אצלנו תוכלו למצוא מצבר שנפ לניסאן קשקאי, לצד מצברים של יצרניות מובילות אחרות. המצברים שלנו מגיעים עם אחריות שנמשכת 12 עד 36 חודשים. מה אתם צריכים לעשות בשביל לקבל שירותי החלפת מצבר תוך חצי שעה? רק להתקשר: 072-331-5877

דגמים נוספים מבית ניסאן
חיפוש מצבר לפי יצרן של רכב