להזמנת מצבר לסקודה פאביה בשירות מצבר עד הבית יש לחייג: 072-3315877

מצברים מומלצים לסקודה פאביה (skodafabia)

סקודה פאביה - מצבר מוטלו 43 אמפר

מצבר מוטלו 43 אמפר

החל מ -
650 600
סקודה פאביה - מצבר מוטלו 50 אמפר

מצבר מוטלו 50 אמפר

החל מ -
650 600
סקודה פאביה - מצבר טיטניום 50 אמפר

מצבר טיטניום 50 אמפר

החל מ -
540 480
סקודה פאביה - מצבר בוש 50 אמפר

מצבר בוש 50 אמפר

החל מ -
750 650
סקודה פאביה - מצבר וולטה 50 אמפר

מצבר וולטה 50 אמפר

החל מ -
600 480
סקודה פאביה - מצבר ורטה 50 אמפר

מצבר ורטה 50 אמפר

החל מ -
600 480
סקודה פאביה - מצבר שנפ 50 אמפר

מצבר שנפ 50 אמפר

החל מ -
550 480

מצברים לסקודה פאביה

מעוניינים לקבל שירותי החלפת מצבר לסקודה פאביה במהירות? הצוות של תיק תק מצברים זמין במיוחד עבורכם. אנו מתחייבים ללקוחותינו להעניק לכם שירות מקצועי בתוך שעה בלבד. אנו נבחן היטב את מצבו של המצבר הקיים, ובמידת הצורך נבצע את ההחלפה. כך תוכלו לקבל מצבר לסקודה פאביה עם אחריות של 12-36 חודשים.

רכבי סקודה פאביה בישראל

קיימות מספר סיבות שבגינן רכבי סקודה פאביה אהובים על הצרכן הישראלי. קודם כל מדובר על רכב שמגיע עם תג מחיר מאוד מפתה בהשוואה לרכבים דומים לו. מצד שני הוא איכותי מאוד, כזה שלא יגרום לכם לראות הרבה את המוסך. אנו עומדים על מאות רכישות של סקודה פאביה בישראל בכל שנה.

כמה עולה מצבר לסקודה פאביה?

לעולם אל תרכשו מצברים לסקודה פאביה על סמך הצעת המחיר בלבד. אנו מציעים לכם לבחון היטב את האפשרויות השונות, ואת האיכות של המצבר טרם הרכישה. אך מי שמחפש מצבר במבצע לסקודה פאביה יודע כי מוטב לו לרכוש בתיק תק מצברים. אצלנו מצבר לסקודה פאביה יעלה לכם 340 ₪ עד 600 ₪.

מצבר לסקודה פאביה עד הבית

מה דעתכם שתקבלו שירותי החלפת מצבר לסקודה פאביה עד הבית? מה שהיה נשמע עד לא מזמן בתור חלום יכול להפוך למציאות מבחינתכם. הצוות של תיק תק מצברים יגיע לכל מקום שבו תהיו על מנת להחליף את המצבר. אנו נביא עד אליכם מצבר שנפ לסקודה פאביה או כל מצבר אחר שתהיו מעוניינים בו.

תהליך החלפת מצבר לסקודה פאביה

למזלכם אינכם צריכים לבצע את החלפת המצבר באופן עצמאי כי זה לא כל כך פשוט. תהליך החלפה של מצבר לסקודה פאביה מתחיל מבדיקת המצבר הישן. לאחר שמוודאים כי המצבר הישן לא תקין, מתקינים במקומו את המצבר החדש. לאחר מכן רגע לפני שעוזבים את המקום מוודאים כי הרכב מניע ללא כל בעיה.

איזה מצברים מומלצים לסקודה פאביה?

קיימים מגוון רחב של מצברים לסקודה פאביה, ומכאן יכול להיות שתלכו לאיבוד. המומחים של תיק תק מצברים ידעו אילו מצברים מומלצים לסקודה פאביה יהיו המתאימים עבורכם. לרוב ברכבים מהסוג הזה אנו מתקינים מצברי 50 אמפר או 55 אמפר.

החלפת מצבר לסקודה פאביה עם תיק תק מצברים

מהיום כאשר המצבר שובק חיים אתם יודעים אל מי לפנות! אם יש לכם רכב מסוג סקודה פאביה, אנו נשמח להעניק לכם שירות מקצועי. הצוות שלנו יספק לכם מצברים עם אחריות ארוכה בהתאם לסוג הרכב שברשותכם. אז מה נדרש מכם לעשות? לחייג למספר:072-331-5877

דגמים נוספים מבית סקודה
חיפוש מצבר לפי יצרן של רכב